תפריט תחזית פורום כניסה
הצטרפותחברים
שישי, 21.06.2024
ט"ו סיון התשפ"ד
סיזונט - דף הבית אודות כתבות ומאמרים גלרית תמונות סיזונפדיה תנאים והגבלות הצטרפות צור קשר
חדשות ועדכונים:

אודות אתר סיזונט

ברוכים הבאים לסיזנט- קהילת חובבי מזג האוויר והסביבה הגדולה בישראל. בחודש דצמבר 2016 עלה לאוויר האתר המחודש של סיזנט. באתר הושקעו ומושקעים משאבים רבים מתוך מטרה לספק גלישה ידידותית למשתמש ויכולת לעמוד בעשרות אלפי כניסות ביום. לאורך שנת 2017 צפוי האתר להמשיך ולעבור שדרוגים ומתיחות פנים נוספות, חלקן על פי דרישות הגולשים להם אנו קשובים כל העת.  

מתי עלינו לאוויר?
במהלך שנת 1999 נרקם הרעיון להקים בית חם לקהילת חובבי מזג האוויר והסביבה. בראשית שנות ה2000 עלינו לאוויר. בתוך חודשים ספורים קהילה מצומצמת של עשרות אנשים הפכה למאות, בהמשך לאלפים.
קצב גידול הגולשים הצריך מאיתנו לשדרג מדי מספר שנים את האתר ומערכות הניהול שלו. 

מה אנחנו עושים כאן בעצם?
אחת התופעות המרתקות והבלתי צפויות היא תופעת מזג האוויר. פריצת האינטרנט הולידה במהלך שנות ה90 את האפשרות להציץ במודלים לחיזוי, בלווינים ומכמי ברקים. במלים אחרות, ניתן לראות מעבר לפינה ולחזות תופעות מזג אוויר בטווחים הגדולים מאלו המוצעות כיום על ידי הגורמים הרשמיים.

במהלך השנים הכלים הזמינים באינטרנט הלכו וגדלו. יותר ויותר משוגעי מזג אוויר למדו את האפשרות לקרוא מפות ולהעריך מה יתרחש מחר ואפילו בעוד כשבוע. הנועזים נתנו הערכות חודשיות ואף עונתיות. 
בקהילת האתר משתתפים חזאים בעלי ניסיון עשיר לצד גולשים בעלי ידע מטאורולגי וכן "אורחים לרגע" הנהנים ממגוון רחב של דעות,דיונים ומודלים באתר אחד. אבל לא רק חובבי מזג אוויר נהנים משירותי סיזנט. גורמים רבים נעזרים בהערכות מזג האוויר הניתנות כאן, חלקם נהיו מכורים לדבר ומביטים כמונו מדי יום השמיימה.

זה גם המקום לומר כי אין לנו כוונה להחליף את גורמי החיזוי הרשמיים וכל אדם או גורם המסתמך על המידע הניתן כאן עושה זאת מיוזמתו האישית ובאחריותו בלבד.
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2024 
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה